Добро пожаловать! Войти Регистрация
форум фотографов. общение фотографов. портал фотоклубов

Продвинутый

Посоветуйте бюджетник

Отправлено RedlineDevil 
Посоветуйте бюджетник
02 August 2012 05:04
Доброго времени суток, товарищи профессионалы! =)
Я фотограф-любитель и решил купить себе бюджетную зеркалку, но даже после просмотра всех номеров Digital & Camera за последние пару лет, я не решился с выбором, особенно проблемы с объективом. Я любитель природы и пейзажев. Выбор фотоаппаратов стоит между:
Panasonic Lumix G1
Nikon D3000
Nikon D60
Canon EOS 500D
Canon EOS 1000D
Посоветуйте пожалуйста, какой из них лучше всего подойдет к сравнению цена-качество бюджетной зеркалки для любителя фотографировать природу.Так же очень прошу совета по объективу к ней.

Добавились в выбор Canon EOS 350D и Canon Power Shot SX40

Заранее большое спасибо всем!
Re: Посоветуйте бюджетник
03 August 2012 21:24
З перерахованих Вами - однозначно Canon 500D. Якщо наявність режиму зйомки відео не обов"язкова - можна глянути Canon 450D, дуже пристойний апарат.
04 August 2012 09:26
Для природы, пейзажей и прочего очень хорош?
А объективы можете посоветовать пожалуйста, не слишком дорогие, но хорошо дополняющие его.
Заранее Спасибо!
04 August 2012 23:37
Він кращий (з перелічених) у всіх аспектах. Якщо потрібно відео, краще дивитися на 550д, і навпаки, якщо відео не потрібне - 450д.
Для початку раджу купити з комплектним (кітовим) об"єктивом EF-S 18-55/3.5-5.6 IS (зверніть увагу на те, що варто купувати тільки версію IS, тобто з оптичним стабілізатором - це принципово, оскільки старі версії цього об"єктива, які не мають стабілізації, помітно гірші і оптично).
Також розгляньте до покупки Canon EF 50/1.8 II, недорогий світосильний фікс, на 500Д може виконувати роль портретника.
З недорогих телевиків раджу глянути EF-S 55-250 IS (сучасний, стабілізатор зображення, різкий, але картинка недостатньо художня), EF 70-210/4 (тромбон, старий і повільний, але гарна картинка), EF 70-210/3.5-4.5 USM (швидкий і точний АФ, гарна картинка).
05 August 2012 11:43
А если EF 70-210/4 и EF 70-210/3.5-4.5 USM имеют одинаковую цену, то лучше брать второй? И под какой режим фотографии лучше подходят эти объективы? Или они универсальные?
05 August 2012 20:40
Краще той, що ЮСМ - він має зручніший конструктив, справді швидкий автофокус і позбавлений недоліків свого попередника 70-210/4 - мильнуватості в діапазоні 180-210мм. Ну, і взагалі він на всьому діапазоні фокусних різкіший. Обидва - справді універсальні - для репортажу, портрету, зйомки не дуже полохливої живності. Для пейзажу вони, як і інші телевики, майже не годяться. Майже - бо інколи вони стають в пригоді і в пейзажній зйомці, хоча для цих цілей краще мати щось в діапазоні фокусних до 35мм в еквіваленті.
05 August 2012 23:35
Уважаемый kissel, я не делаю ни портретных, ни репортажных фотографий и т.д. Я хочу купить фотоаппарат лишь для съемки всего что кажется мне красивым, в 85-90% ими являются пейзажи. Я конечно буду пользоваться стандартным объективом, но потом какой мне лучше всего взять объектив под мои пристрастия?

P.S. Вот к примеру мои фотографии Canon Power Shot SX130IS

06 August 2012 10:17
В такому разі гляньте Sigma 10-20/4-5.6 HSM. Для пейзажу занадто широко не буває smiling smiley
07 August 2012 16:31
Спасибо большое! =) Это всё, что я хотел узнать =)
Автор:

Ваш E-mail:

Тема:

Пользователи он-лайн

Гости: 56
Максимальное число гостей: 10528 21 June 2016 03:56

Rambler's Top100