Добро пожаловать! Войти Регистрация
форум фотографов. общение фотографов. портал фотоклубов

Продвинутый

Фотоконкурс «Руки Майстрів, що творять дива …»

Доброго дня.

Запрошуємо прийняти участь у фотоконкурсі, який проводить Центр Української Культури та Мистецтва.

Ви – талановитий фотограф, та мрієте про персональну фотовиставку в одній з найкращих галерей України? Тоді ця інформація – саме для Вас!

Адже Фотограф – це не лише ловець натхненних миттєвостей Життя, а й Психолог, Художник, творець Прекрасного…Як і кожен митець, закоханий у свою справу, Фотограф потребує істинного визнання свого Таланту.
Центр Української Культури та Мистецтва надає Вам можливість зробити крок до Успіху, взявши участь у фотоконкурсі «Руки Майстрів, що творять дива», який відбудеться з 19 листопада по 1 грудня 2012 року.
Чому саме «Руки Майстрів», чому «Дива»? Адже в невтомних руках Майстра, зайнятого роботою, поєднується минуле та майбутнє, працьовита буденність та споконвічна традиція. Ці руки заслуговують на щиру Подяку та захоплення, як і праця Фотографа.
Ключем до успіху є Одна Ваша фоторобота, в якій Ви поєднаєте своє натхнення, професійну наполегливість та експресію моменту.
Для перемоги у фотоконкурсі, Вам потрібно:
- Надіслати одну художню фотографію, головним акцентом якої є Руки Майстра за роботою.
Фоторобота повинна показати глядачеві глибину зафіксованої миті, емоцію та натхнення Майстра, його почуття, тривоги та надії;
- Створити короткий опис фотографії в двох-трьох реченнях, який допоможе глядачеві зрозуміти, чому саме Ці Руки були обрані Вами.
Взяти участь у Фотоконкурсі «Руки Майстрів, що творять дива …»

З повагою.
Олексій Плиско.
Фотограф.
Центр Української Культури та Мистецтва
тел.:
038 (044) 425-12-64/66
+38 (050) 358-95-24
Автор:

Ваш E-mail:


Тема:


Сообщение:

Пользователи он-лайн

Гости: 40
Максимальное число гостей: 10528 21 June 2016 03:56
 

Rambler's Top100